#اعلان موقت : برخی افراد بدنبال لایسنس شما برای کپچر دوره های ما برای فروش هستند.

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

دوره جامع کانفیگ سرور

ثبت نام در دوره پرسش و پاسخ راهنمای مشاهده جلسات
Course Description
اسفندیار سلیمانی مدرس دوره
اولین مدرس میزبانی وب در ایران
114 نفر مهارت جو
امتیاز 4.90 از 5

12,500,000 تومان

ثبت نام در دوره
اطلاعات دوره
نوع دوره:
غیرحضوری - دانلودی
زمان دوره:
+100 ساعت
پیش نیاز:
آَشنایی با کلمه سرور
تعداد جلسات:
+400
روش پشتیبانی:
ارسال تیکت - نظرات
سطح برگزاری دوره:
صفر تا صد
بستر برگزاری دوره:
اسپات پلیر
درصد پیشرفت:
60
توضیحات دوره

سابین سرور از سال 1391 که با ایرانی طرح شروع کرد فکر نمیکرد روزی بتواند به این قدرت پیشروی کند . اما اکنون با گذشت 9 سال برای راهیابی به رتبه های نخست هاستینگ در کشور تلاش می کند.

سه سال اول خیلی اذیت شدیم و اما اکنون سابین سرور درآمد ماهیانه بسیارخوبی را از خود و سه سایت زیر مجموعه خود دارد که مبالغ قابل توجهی هستند.

داستان دوره جامع کانفیگ سرور از آنجا شروع شد که در سال 1399 رکورد دریافت پروژه های کانفیگ سرور در سابین سرور شکست.

( البته رکورد خودمان را شکستیم ) و در طی 10 ماه توانستیم بیش از 500 سرور را کانفیگ و تحویل مشتری دهیم.

حال این میان چند صد پروژه عیب یابی و مدیریت سرور نیز داشتیم که جای خود دارند.

در دی ماه سال 1399 تصمیم بر این شد که دوره 15 ساعته کانفیگ سرور سی پنل برگزار شود. اما متاسفانه ممکن بود حمایتی نشود که با حمایت فوق العاده ویژه عزیزان روبرو شد و این دوره نیز برگزار شد. اما خب دوره ناقصی بود و تکمیل نبود و صرفا جهت آشنا کردن دوستان با سی پنل و محیط کامند لاین و… بود.

اما این دوره جدید که آموزش کانفیگ سرور نام دارد بسیار جامع تر و بی نظیر ترین دوره وب فارسی در زمینه سی پنل و نرم افزارهای مربوطه دیگر خواهد بود. به نوعی میتوان گفت بهترین و کامل ترین و بزرگترین و اولین دوره فوق تخصصی سی پنل در ایران است که توسط سابین سرور برگزار می شود. که دوره جامع کانفیگ سرور نام گرفته است.

دوره جامع کانفیگ سرور

زمانی که شما یک سرور مجازی یا سرور اختصاصی برای سایت خود یا سایت مشتریان خود نیاز دارید ، از هر شرکتی که خریداری کنید یا از دیتاسنتری ، به شما یک سیستم عامل خام به انتخاب خودتان تحویل خواهند داد.

این شما هستید که می بایست سرور خود را کانفیگ کنید .برای کانفیگ سرور قطعا نیاز به فردی است که تمام سرورهارا شناخته و با نرم افزارها آشنایی کامل داشته باشد. ( دقیقا مثل مهندس های سخت افزار که اکثر سخت افزارها را میشناسند و تسلط کامل دارند )

این بین شرکت هایی هستند که خدمات کانفیگ سرور را برای مشتریان انجام میدهند . مانند سابین سرور که این خدمات را در قبال هزینه ای انجام می دهد.

با یک محاسبه خیلی کوچک از هزینه های سابین سرور که مثلا برای کانفیگ سرور 1.5 میلیون تومان دریافت میکند ، میتوانید متوجه شوید که اگر صرفا در طول یکماه فقط و فقط 10 پروژه کانفیگ سرور انجام دهد ، دوبرابر دوره ، درآمد کسب خواهد کرد.

دقیقا با این دوره شما میتوانید حداقل در هر ماه بالای 10 میلیون تومان از خدمات مدیریت سرور و کانفیگ سرور کسب درآمد کنید.

این درحالی است که شما یکبار برای این آموزش هزینه کرده اید که بعد از سپردی کردن دوره میتوانید 1000 برابرش را در طی یکسال به سوی حساب های بانکی خود روانه کنید.

کانفیگ سرور چیست ؟

اشاره مختصری میکنیم به اینکه کانفیگ سرور چیست تا به سراغ سرفصل های دوره کانفیگ سرور برویم.

مشخصا وقتی شما سروری را تهیه میکنید ، بدون هیچ پیکربندی و کانفیگی به شما ارائه میشود. حال این بین نیز هستند کسانی که با اسم کانفیگ و صرفا با نصب سی پنل و نرم افزارهای دیگر هزینه های میلیونی از دیگر اشخاص دریافت میکنند که اعتماد مشتری را سلب میکنند.

شما توسط این دوره به راحتی صرفا با چند ماه تلاش میتوانید بهترین سرور ها را با بیشترین کارایی و قدرت کانفیگ کنید. همانطور که میدانید یک سرور کانفیگ نشده مانند کامپیوتری اسمبل نشده است.

یعنی شما همه قطعات را دارید ، اما آنها را سرهم نکرده اید و خب قطعا نمیتوانید از امکانات این سیستم هم استفاده کنید.

در کانفیگ سرور همه چیز مورد بررسی قرار میگیرد . خیلی از پارامترها در سرویس ها و نرم افزارها انجام میشود که خیلی از ما صرفا نامش را شنیده ایم و مانند غول چراغ جادو دست نیافتنی است چرا که هیچ آموزشی در سطح وب ندارند و صرفا باید شما تجربه کنید.

ما در این دوره بیش از دانشنامه های دیگر از علم و تجربه خودمان به شما میگوییم. قرار نیست مطلبی ترجمه شده به شما بفروشیم. قرار است تجربه ها و شکست ها و ناراحتی هایی که در پروژه های بسیار زیاد داشتیم را به راحتی در اختیار شما قرار دهیم .

شما صرفا یک انتخاب بیشتر ندارید، و آن این است که اگر در این راه کم اوردید ، کارتان تمام است . حتما باید سرسخت تلاش کنید و مانند کوهی در مقابل باد ایستادگی کنید. چرا که بهترین درآمدها برای سخت ترین روزها هستند.

در این دوره ما شما را به صورت کامل راهنمایی خواهیم کرد. این دوره بسیار جامع است یعنی شما هرچه نیاز دارید داخل دوره وجود دارد. از کانفیگ سی پنل گرفته تا نرم افزارهای امنیتی و وبسرورهای مختلف و سرویس هایی که حتی تا بحال نگاهشان هم نکردید بجز سه مورد که هشدار داده و مجبورا چک کرده اید.

در این دوره سرویس هایی که حتی به چشمتان هم نخورده است قرار است کانفیگ شوند. 

دقت داشته باشید دوره جامع کانفیگ سرور به مرور آپدیت خواهد شد و با اضافه شدن آموزش نرم افزارهای جدید یا سرویس های جدید مثل انجین ایکس ، مانیتورینگ  و دیگر موارد ، هم فصل های جدید اضافه خواهند شد و هم قیمت دوره افزایش خواهد داشت.

دوستان عزیزم توجه بفرمایید که بین دو کلمه Config و Confing هم تفاوت زیادی است هم اینکه اصلا به هم شباهت مختصر هم ندارند.

یکی به معنای پیکربندی است و یکی به معنای قفل کردن.  با این حال خیلی از متخصصین این زمینه هنوز بعد از گذشت چندین سال کانفینگ می گویند که یک اشتباه لغوی است .

الان اکثر وبمستران با این کلمه آشنا هستند و ترجمه این دو کلمه را نیز متوجه میشوند.شما سعی کنید از کلمه کانفینگ در جایی استفاده نکنید. 

سوالات متداول

 • دوره جامع کانفیگ سرور سی پنل چه تفاوتی با دیگر دوره ها دارد ؟

   چندین آموزش مختلف در رابطه با کانفیگ سرور وجود دارد و به فروش می رسند . اما مشکل اساسی این دوره ها این است که همه چیز را از روی نوشته یا صرفا ترجمه مطالب توضیح می دهند. ما در این دوره همه چیز را به صورت صحیح و روشن و طبق تجربه می گوییم تا 40 درصد خطاهای کمتری را دریافت میکنید. همانطور که میدانید عیب یابی خطا زمان بر ترین کار در این زمینه می باشد. فراموش نکنید که چنین کارهای حساسی تجربی هستند و آموزش ویدیوئی خاصی ندارند و یا صرفا با ترجمه به دست نمی آیند.

 • چه پیش نیازهایی را باید برای شرکت در این دوره داشته باشیم؟

   نیاز به هیچ گونه پیش نیازی نیست. زیرا صفر تا صد به صورت حرفه ای در این دوره به شما تمام موارد را آموزش میدهیم. آموزش بصورت تجربه محور است نه ترجمه محور. صرفا شما حوصله داشته باشید و حین دیدن آموزش حتما یک فنجان قهوه یا نسکافه و یا یک استکان چای کم رنگ همراه خود داشته باشید.

 • این دوره چگونه و کجا برگزار می شود؟

   این دوره بصورت مداوم در استودیو سابین سرور ضبط و تولید می شود و هر جلسه پس از تدوین در پنل خریداران و شرکت کنندگان قرار میگیرد و نیاز به هیچگونه حضور فیزیکی در کلاس یا … ای نیست.

 • پشتیبانی تا چند مدت شامل حال خریداران است و این پشتیبانی برای چه مواردی است؟

   از روز خرید و شرکت در دوره ، به مدت 18 ماه پشتیبانی شامل شما خواهد شد و میتوانید تا 18 ماه هر گونه اپدیتی برای جلسات امد از آن استفاده نمایید. پشتیبانی بر این اساس است که؛ شما میتوانید هرگونه خطاهای خود را در بخش نظرات برای ما ارسال نمایید تا ما طبق خطا شما را راهنمایی کنیم که حل نمایید. البته اکثر اوقات پشتیبانی لایسنس های شما مشکلات را نیز رفع میکنند. اما اگر میخواهید خودتان یاد گرفته و حل کنید ، پشتیبانی ما درخدمت شما خواهد بود. دقت داشته باشید برای طرح سوال و پاسخ گیری به سوال مطرح شده می بایست لیبل خریدار جلوی اسم شما درج شده باشد تا بتوانیم پاسخ دهیم.

 • اگر مطالب دوره مفید نباشد چه کاری باید انجام دهم؟

   این دوره یک تفاوت اساسی با دیگر دوره ها نیز دارد که می بایست به آن اشاره کنیم. این دوره دقیقه به دقیقه به صورت حساب شده جلو می رود. شاید یک قسمت تنها 5 دقیقه باشد، اما در این 5 دقیقه شما سردرگم نمیشوید و مستقیم به اصل مطلب مراجعه میکنید. در این دوره سرفصل ها به گونه ای جزئی و ریز طراحی شده اند که شما میتوانید با یکبار نگاه کردن به سرفصل ها و مطالعه آنان به راحتی متوجه سطح و کیفیت دوره نیز شوید. هرچند از تدریس بخش های رایگان نیز میتوانید متوجه سطح تدریس و کیفیت صدا و تصویر شوید.

 • قیمت دوره بالا نیست ؟ دلیل خاصی دارد ؟

   دوره جامع کانفیگ سرور صرفا برای افراد خاص طراحی شده است و برای همه اقشار مناسب نمیباشد. ما دوره ای برای رویا فروختن به شما مهارت جویان عزیز نداریم. بلکه کار به شما یادمیدهیم تا از کار در این حوزه پشیمان نشوید. مبلغ دوره نه تنها بالا نیست بلکه ما در برخی از مناسب ها تخفیف های هیجانی نیز قرار میدهیم که همواره میتوانید با تخفیف دوره را تهیه فرمایید. به چشم سرمایه گذاری بر روی این دوره نگاه کنید. به غیر ازین نگاه ، هر نگاه دیگری داشته باشید دوره برای شما مناسب نخواهد بود.

 • هر چه در دوره گفته میشود را انجام دهیم سرور کامل کانفیگ میشود ؟

   عزیزان دل دقت کنید : این سوال یکی از متمایز ترین مواردی که شما باید در هر پروژه کانفیگ سرور رعایت کنید می باشد. ما در این دوره کانفیگ سرور سعی کرده ایم تمام تجارب خود را بصورت بروز تر در اختیار شما قرار دهیم + آموزشهایی که از طریق داکیومنت سی پنل و … در دسترس است که اطلاع دارید. اما مطمئن هستیم از خیلی موارد داخل سی پنل حتی اطلاع هم ندارید که به چه کاری می آیند . بنابر این در این دوره همه این ها تقدیم نگاه شما عزیزان می شود تا ابتدا همه چیز را تشخیص داده و سپس به دنبال تنظیم و کانفیگ آن بروید. با دیدن آموزش شما کانفیگر سرور نمیشوید. بلکه یک متخصص کانفیگ سرور میشوید که با آگاهی کامل همه چیز را درک و مشکل را پیدا و رفع میکند. پارامترهایی در بخش هایی گفته میشود که صرفا اسمش را شنیده اید و با نحوه تنظیم آنها آشنایی ندارید.

 • آخرین قیمت گذاری دوره تقریبا چقدر خواهد بود ؟

   سوالی که 99 درصد خریداران از ما میپرسند . این دوره در روزهای نهایی خود ، با قیمت 20 میلیون تومان ارائه خواهد شد. قصد ما فروش به 5000 نفر نیست که از عهده پشتیبانی و پاسخگویی ما خارج شود. بلکه سعی ما این است ، با قیمت بالا ، تعداد کمتری برای افراد خاص تری این دوره را ارائه کنیم که تنها فکرشان کسب درآمد و موفقیت و یادگیری دقیق در این مسیر است.

timestamp-sabinacademy.png

این آموزش بصورت ضبط شده در اختیار شما قرار میگیرد.
 بیش از 100 ساعت آموزش کامل را در خود جای داده است.
دوره ای سرشار از اطلاعات ، تجربیات ، شکست ها و موفقیت های سابین سرور که 100 درصد برای شما مفید خواهد بود.

online-sabinacademy.png

بدون ترس از رفت و آمد و بیمار شدن و … ، در منزل کنار میز کامپیوتر خود نشسته و یادگیری را شروع کنید. در این دوره نیاز به آنلاین بودن در ساعت خاص یا نیاز به حضور در مکان نیست و شما میتوانید هر زمان دوست داشتید پیشروی کنید.

support-sabinacademy.png

پشتیبانی این دوره جامع بصورت کاملا متفاوت است. شما مشکلات اساسی خود را برای ما در تیکت و نظرات ارسال میکنید و ما از نحوه رفع مشکل شما اسکرین رکورد کرده و توضیحات لازم را داده و سپس حل خواهیم کرد. یک تیر و دو نشان واقعی…

سرفصل های فصل اول
بخش اول از فصل اول ( 107 دقیقه منتشر شده)

آشنایی با سرور ها و اصطلاح های مورد نیاز ( تعداد جلسات این بخش : 8 جلسه )

آشنایی با سرور و مفهوم کلی و جزئی آن

23 دقیقه و 6 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

آشنایی با ssh و مفهوم آن و معرفی نرم افزارهای مربوطه

8 دقیقه و 34 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

آشنایی و توضیحات کامل در مورد سیستم عامل ها

7 دقیقه و 21 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

نحوه خرید سرور مناسب و انتخاب صحبح یک سرور برای میزبانی اپ یا وب

33 دقیقه و 40 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

کانفیگ سرور چیست و چرا باید سرور را کانفیگ کنیم؟

12 دقیقه و 59 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

نحوه اتصال به سرور های لینوکسی از طریق ویندوز و لینوکس

5 دقیقه و 5 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

پیش نیاز های سی پنل برای اوبونتو، سنتواس، آلمالینوکس و کلادلینوکس

نصب سیستم عامل از طریق مجازی ساز Kvm

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.
بخش دوم از فصل اول ( 100 دقیقه منتشر شده)

آشنایی با سرور ها و اصطلاح های مورد نیاز ( تعداد جلسات این بخش : 8 جلسه )

ورود به سرور و آپدیت سیستم عامل مورد نظر

13 دقیقه و 6 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

نصب پیش نیازهای سی پنل روی سرور

10 دقیقه و 16 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

غیرفعال کردن selinux و Network Manager

9 دقیقه و 12 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

مشاهده پارتیشن ها و توضیحات کامل در رابطه با آنها

10 دقیقه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

ست کردن هاست نیم روی سرور ( مزایا و معایب )

11 دقیقه و 12 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

رفع خطای عدم آپدیت با دستور yum

5 دقیقه و 32 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

کاستومایز کردن مراحل نصب سی پنل

17 دقیقه و 3 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

شروع نصب سی پنل و توضیحات حین نصب

10دقیقه و 48 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

نصب ssl رایگان بعد از نصب سرور

12 دقیقه و 43 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.
بخش سوم از فصل اول ( 380دقیقه منتشر شده)

تغییر و تبدیل سیستم عامل به کلادلینوکس ( تعداد جلسات این بخش : 27 جلسه )

1- کلاد لینوکس چیست و چه کارایی دارد ؟

14 دقیقه و 14 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

2- نحوه دریافت لایسنس Trial

5 دقیقه و 20 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

3- نصب ورژن Php های مورد نیاز از طریق EasyApache

5 دقیقه و 30 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

4- نحوه نصب کلاد لینوکس

12 دقیقه و 12 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

5- نحوه راه اندازی اولیه کلاد لینوکس روی سرور

5 دقیقه و 50 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

6- Cagefs چیست ، نصب cagefs و چه کاربردی دارد؟

29 دقیقه و 49 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

7- LVE Stats چیست ؟ و چه کاربردی دارد؟

15 دقیقه و 18 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

8- نصب ورژن های php از طریق کلاد لینوکس

17 دقیقه و 37 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

9- کاربرد های Mod_lsapi و نحوه نصب آن

17 دقیقه و 4 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

10- REseller Limit چیست ؟

10 دقیقه و 11 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

11- MySql Governor و نحوه نصب آن

19 دقیقه و 3 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

12- کانفیگ mysql Governor

38 دقیقه و 19 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

13- نحوه حذف MySqlGovernor از سرور

16 دقیقه و 28 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

14- تفاوت alt و ea در نوع Php

7 دقیقه و 27 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

15- ea و alt php سمت کاربر و توصیه های ایمنی

19 دقیقه و 17 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

16- توضیح کامل در رابطه با بخش های Options

7 دقیقه و 57 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

17- توضیحات کامل بخش php selector

8 دقیقه و 24 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

18- توضیح بخش مربوط به پارامترهای LVE

24 دقیقه و 20 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

19- تنظیم منابع برای پکیج و یا برای هر یوزر بصورت مجزا

10 دقیقه و 38 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

20- نحوه نصب نود جی اس و پایتون روی سرور

24 دقیقه و 4 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

21- ptrace چیست و چرا باید غیرفعال شود ؟

7 دقیقه و 12 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

22- مانیتورینگ وب سایت ها از طریق کلاد لینوکس و نحوه کارکرد با این بخش

23 دقیقه و 22 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

23- X-ray چیست و چرا باید نصب شود ؟

7 دقیقه و 26 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

24- نحوه راه اندازی X-ray

5 دقیقه و 01 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

25- نحوه تنظیم x-ray و کانفیگ آن از سمت کلاینت و ایجنت

17 دقیقه و 23 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

26- کتابچه فارسی درمورد دستورات بخش سوم مقاله فایل های ضمیمه

----------

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

27- نحوه حذف کامل کلاد لینوکس از روی سرور فایل های ضمیمه

10 دقیقه و 32 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.
بخش چهارم از فصل اول ( 324 دقیقه منتشر شده)

ایزی آپاچی و مشتقات آن ( تعداد جلسات این بخش : 29 جلسه )

1- ایزی آپاچی چیست و کاربرد آن

8 دقیقه و 6 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

2- Apache Mpm و ماژول هایش چه کاربردی دارند؟

35 دقیقه و 19 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

3- بررسی و توضیح 5 ماژول اول آپاچی

12 دقیقه و 38 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

4- بررسی و توضیح 5 ماژول دوم آپاچی

9 دقیقه و 54 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

5- بررسی و توضیح 5 ماژول سوم آپاچی

7 دقیقه و 48 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

6- بررسی و توضیح 5 ماژول چهارم آپاچی

7 دقیقه و 45 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

7- بررسی و توضیح 5 ماژول پنجم آپاچی

10 دقیقه و 30 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

8- بررسی و توضیح 5 ماژول ششم آپاچی

6 دقیقه و 48 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

9- بررسی و توضیح 5 ماژول هفتم آپاچی

10 دقیقه و 7 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

10- بررسی و توضیح 5 ماژول هشتم آپاچی

12 دقیقه و 52 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

11- بررسی و توضیح 5 ماژول نهم آپاچی

7 دقیقه و 37 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

12- بررسی و توضیح 5 ماژول دهم آپاچی

10 دقیقه و 15 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

13-بررسی و توضیح 5 ماژول یازدهم آپاچی

10 دقیقه و 2 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

14- بررسی و توضیح 4 ماژول دوازدهم آپاچی

9 دقیقه و 55 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

15- بررسی و توضیح 14 ماژول از ماژول های آپاچی

17 دقیقه و 9 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

16- بررسی و توضیح 5 ماژول دیگر از ماژول های آپاچی

8 دقیقه و 4 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

17- بررسی و توضیح 5 ماژول دیگر از ماژول های آپاچی

8 دقیقه و 28 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

18- بررسی و توضیح 5 ماژول دیگر از ماژول های آپاچی

8 دقیقه و 33 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

19- بررسی و توضیح 5 ماژول دیگر از ماژول های آپاچی

7 دقیقه و 32 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

20- بررسی و توضیح 3 ماژول باقی مانده آپاچی

6 دقیقه و 36 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

21 - بررسی کاربرد اکستنشن های Php - بخش اول

18 دقیقه و 41 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

22 - بررسی کاربرد اکستنشن های Php - بخش دوم

13 دقیقه و 13 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

23 - بررسی کاربرد اکستنشن های Php - بخش سوم

15 دقیقه و 56 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

24 -چه اکستنشن هایی حتما باید فعال باشند و در چه سرورهایی؟

17 دقیقه و 18 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

25 -روبی و اکستنشن های آن

15 دقیقه و 36 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

26- Tomcat85 چیست ؟ رایگان

9 دقیقه و 23 ثانیه

این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

27- Nodejs چیست ؟

3 دقیقه و 43 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

28- Mode Security و کارایی آن رایگان

8 دقیقه و 04 ثانیه

این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

29- نحوه نصب nginx در سی پنل رایگان

11 دقیقه

این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.
بخش پنجم از فصل اول ( 78 دقیقه منتشر شده)

پیکر بندی اولیه سرور " Server Configuration " ( تعداد جلسات این بخش : 10 جلسه )

1- تنظیم اولیه مدیریت میزبان

27 دقیقه و 42 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

2- تغییر پسورد روت از سه بخش مجزا

6 دقیقه و 48 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

3- تنظیم ساعت سرور از طریق whm و از طریق ssh

9 دقیقه و 48 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

4- Initial Quota Setup چیست و کاربرد آن

6 دقیقه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

5- Link Server Nodes و کاربرد این بخش

7 دقیقه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

6- نحوه مشخص کردن کارایی یک سرور سی پنل

5 دقیقه و 26 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

7- نحوه تنظیم ساعت دقیق کرونجابز های ضروری سرور

5 دقیقه و 32 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

8- ترمینال داخلی whm و مزایا و معایب

3 دقیقه و 24 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

9- دریافت اطلاعات آماری مربوط به نرم افزارها

1 دقیقه و 02 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

10- مارکت و بخش Update Preferences

5 دقیقه و 19 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.
بخش ششم از فصل اول ( 357 دقیقه منتشر شده)

تنظیمات تکمیلی کنترل پنل سی پنل ( تعداد جلسات این بخش : 25 جلسه )

1- تنظیم اصولی بخش Compression

19 دقیقه و 48 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

2- تنظیمات دقیق cPAddons Site Software و Display

18 دقیقه و 47 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

3- تنظیم کامل بخش Domains

29 دقیقه و 53 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

4- بخش ایمیل - قسمت اول

23 دقیقه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

5- بخش ایمیل - قسمت دوم

11 دقیقه و 27 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

6- بخش ایمیل - قسمت سوم

12 دقیقه و 08 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

7- بخش ایمیل - قسمت پایانی

12 دقیقه و 58 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

8- توضیحات بخش های Notifications

19 دقیقه و 51 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

9- توضیحات دقیق بخش php

6 دقیقه و 41 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

10 - توضیحات دقیق بخش package

4 دقیقه و 28 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

11- توضیحات دقیق بخش Redirection

07 دقیقه و 50 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

12- توضیحات دقیق بخش Software

08 دقیقه و 13 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

13- توضیحات کامل در مورد بخش Logging

07 دقیقه و 21 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

14- توضیح در موردبخش Support

04 دقیقه و 11 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

15- تنظیمات بخش Stats Programs

05 دقیقه و 36 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

16- توضیح در مورد بخش status

3 دقیقه و 04 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

17- توضیحات کامل در مورد بخش Sql

11 دقیقه و 18 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

18- تنظیمات اصولی بخش security - بخش اول

26 دقیقه و 06 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

19 - توضیحات و تنظیمات دقیق بخش Stats and Logs

28 دقیقه و 26 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

20 - تنظیمات اصولی بخش security - بخش دوم

32 دقیقه و 51 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

21- تنظیمات بخش System - قسمت اول

36 دقیقه و 36 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

22- تنظیمات بخش System - قسمت دوم

25 دقیقه و 33 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

23- تنظیمات بخش System - قسمت سوم

17 دقیقه و01 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

24- تنظیمات بخش System - قسمت چهارم

41 دقیقه و 31 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

25- توضیحاتی در مورد آپدیت انقلابی سی پنل با محیطی جذاب

1 دقیقه و 52 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.
بخش هفتم از فصل اول ( 15 دقیقه منتشر شده)

تنظیم اولیه شبکه ( تعداد جلسات این بخش : 2 جلسه )

- تغییر هاست نیم سرور پس از نصب

06 دقیقه و 31 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

2- کاربرد Resolver Configuration

08 دقیقه و 20 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.
بخش هشتم از فصل اول ( 14 دقیقه منتشر شده)

آشنایی با سرور ها و اصطلاح های مورد نیاز ( تعداد جلسات این بخش : 4 جلسه )

ریبوت سرور در چه جاهایی نیاز است ؟

03 دقیقه و 32 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

ریبوت سرور از طریق ssh و از محیط Gui

02 دقیقه و 29 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

تفاوت ریبوت های گریت و فورس فول در whm

05 دقیقه و 04 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

ریبوت سرور از طریق مجازی ساز KVM

04 دقیقه و 07 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.
بخش نهم از فصل اول ( 52 دقیقه منتشر شده)

کانفیگ FTP ( تعداد جلسات این بخش : 5 جلسه )

1- Ftp چیست و چه کاربردی دارد ؟

زمان : 5 دقیقه و 18 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

2- انواع و تفاوت ftp ها در سی پنل

06 دقیقه و 09 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

3- نصب اف تی پی مناسب سرور ما

03 دقیقه و 11 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

4- نحوه ری استارت کردن سرویس ftp

03 دقیقه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

5- تنظیمات FTP سرور سی پنل برای کارایی بهتر

35 دقیقه و 12 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.
بخش دهم از فصل اول ( 76 دقیقه منتشر شده)

بکاپ گیری خودکار و مباحث انتقال داده ( تعداد جلسات این بخش : 10 جلسه )

1- توضیحاتی در مورد هاست بکاپ یا هاست دانلود

07 دقیقه و 49 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

2- نحوه اضافه کردن ftp جهت بکاپ گیری خودکار در سرور

06 دقیقه و 46 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

3- تنظیمات اصولی بکاپ گیری

25 دقیقه و 36 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

4- نحوه ری استور بکاپ از طریق بکاپ ریستوریشن

08 دقیقه و 50 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

5- چگونه از یک یوزر خاص بکاپ گیری خوکار انجام نشود؟

02 دقیقه و 18 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

6- بکاپ گیری از یوزرها از طریق ssh

03 دقیقه و 08 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

7- ری استور بکاپ از طریق ssh

03 دقیقه و 38 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

8- انتقال سرور به سرور و نحوه صحیح انتقال

14 دقیقه و 32 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

9- نحوه مشاهده ریستور های انجام شده در whm

01 دقیقه و 42 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

10- چگونه ادان دامنه را به یک یوزر تبدیل کنیم ؟

01 دقیقه و 43 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.
بخش یازدهم از فصل اول ( 59 دقیقه منتشر شده)

مباحث متفرقه ای که نیاز به تنظیمات توسط مدیر سرور دارد ( تعداد جلسات این بخش : 7 جلسه )

1-نصب مانیتورینگ ساده و گرافیکی روی سی پنل

06 دقیقه و 49 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

2- آپدیت سی پنل به ورژن آخر از طریق Gui و Ssh

04 دقیقه و 38 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

3- نحوه درج خبر در پنل نمایندگان و کاربران

04 دقیقه و 18 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

4- ویرایش صفحه های ساسپند و دیفالت وب پیج و ...

05 دقیقه و 20 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

5- انتخاب نوع نیم سرور و تفاوت هرکدام با یکدیگر

08 دقیقه و 22 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

6- مدیریت سرویس ها - قسمت اول

08 دقیقه و 46 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

7- مدیریت سرویس ها - قسمت دوم

21 دقیقه و 02 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.
بخش دوازددهم از فصل اول ( 70 دقیقه منتشر شده)

ارتقای امنیت سرویس های موجود در سرور ( تعداد جلسات این بخش : 8 جلسه )

1- نصب فایروال رایگان Csf

09 دقیقه و 06 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

2- تغییر پورت SSH سرور

05 دقیقه و 54 ثانیه

این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

3- نصب انتی ویروس ClamAv

06 دقیقه و 05 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

4- بررسی برخی موارد امنیتی در CSF

22 دقیقه و 21 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

5- جلوگیری از اجرای برنامه های IRC در سرور

09 دقیقه و 31 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

6- غیرفعال کردن ایپی ورژن 6

05 دقیقه و 14 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

7- جلوگیری از نت اسکن های داخلی در سرور

07 دقیقه و 40 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

8-بلاک کردن کشور ها در CSF ( قبلا ضبط شده )

04 دقیقه و 12 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.
سرفصل های فصل دوم
بخش اول از فصل دوم ( 250 دقیقه منتشر شده )

مرکز امنیت سی پنل ( تعداد جلسات این بخش : 22 جلسه )

1- مشاهده اطلاعات با آی پی

17 دقیقه و 07 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

2-کامپایلر چیست ؟

06 دقیقه و 18 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

3- اصلاح اجازه استفاده از کامپایلرها

11دقیقه و 31 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

4-کانفیگ موارد سطحی امنیتی و به اصطلاح خط مشی ها

06 دقیقه و 44 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

5- cphulk چیست و توضیحات مربوطه

03 دقیقه و 57 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

6- کانفیگ CpHulk به صورت دقیق و کامل

32 دقیقه و 04 ثاتنیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

7- شل فورک بمب پروتکشن

04 دقیقه و 06 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

8- تعیین قدرت پسورد سرویس ها

02 دقیقه و 53 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

9- تریس روت چیست و کار با این بخش

05 دقیقه و 35 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

10- مشاور سی پنل چیست ؟

09 دقیقه و 25 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

11- احراز هویت دو مرحله ای

20 دقیقه و 31 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

12- احراز هویت در Ssh

10 دقیقه و 03 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

13 - کلید های مجوز ssh و ورود به آن از طریق کلیدهای مجاز

18 دقیقه و 56 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

14- تنظیم سوالات امنیتی در سرور و کاربرد این بخش

07 دقیقه و 24 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

15- احراز هویت های خارجی

04 دقیقه و 21 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

16- تعریف رول برای دسترسی به سرور و سرویسها

12 دقیقه و 11 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

17- ارائه دسترسی به کاربران جهت اجرای دستور su

05 دقیقه و 55 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

18- مودسکوریتی چیست و چه کاربردی دارد ؟

11 دقیقه و 36 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

19- نصب مدسکیوریتی روی سرور

04 دقیقه و 33 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

20- کانفیگ مود سکوریتی

22 دقیقه و 44 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

21- نحوه کار با مود سکوریتی وندور

33 دقیقه و 40ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

22- تعریف رول در مودسکوریتی و نحوه تعریف پارامترها

26 دقیقه و 09 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.
بخش دوم از فصل دوم ( 161 دقیقه منتشر شده )

تنظیمات و کانفیگ آپاچی ( تعداد جلسات این بخش : 10 جلسه )

1- توضیحات ابتدایی در مورد بخش اپاچی کانفیگوریشن

5 دقیقه و 15 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

2- پیکر بندی و توضیحات کامل Global Configuration - قسمت اول

29 دقیقه و 35 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

3- پیکر بندی و توضیحات کامل Global Configuration - قسمت دوم

28 دقیقه و 33 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

4- پیکر بندی و توضیحات کامل Global Configuration - قسمت سوم

35 دقیقه و 44 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

5- تنظیم پارامترهای آپاچی از طریق ssh

9 دقیقه و 01 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

6- مشخص کردن اولویت و ترتیب دایرکتوری ایندکس ها

13 دقیقه و 12 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

7- include editor و کاربردش

9 دقیقه و 42 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

8- رزرو ip در آپاچی و آن رزرو از طریق ssh

09 دقیقه و 04 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

9- کاربرد بخش Memory Usage Restrictions

08 دقیقه 41 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

10- کاربرد بخش Log Rotation و Piped Log Configuration

12 دقیقه و 25 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.
بخش سوم از فصل دوم ( 96 دقیقه منتشر شده )

ارتقای آگاهی مدیران سرور سی پنل ( تعداد جلسات این بخش : 9 جلسه )

1- معرفی بخش سوم رایگان

5 دقیقه و 02 ثانیه

این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

2- خالی کردن فولدر tmp به روش صحیح و اصولی

9 دقیقه و 31 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

3- مشاهده و حذف بکاپ های ذخیره شده روی هارد خود سرور

7 دقیقه و 27 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

4- مشاهده فایل های حجیم و حذف آنها

11 دقیقه و 58 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

5- تغییر سایز حجم فولدر tmp

10 دقیقه و 35 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

6- افزودن پارتیشن اضافی به عنوان home2 به روش اصولی

22 دقیقه و 32 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

7- توضیحات درمورد افزودن فضای هارد در مجازی ساز KVM

7 دقیقه و 26 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

8- مانیتورینگ پراسس ها بر اساس دستورات ساده لینوکس

9 دقیقه و 29 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

9- تست سرعت هارد دیسک سرور مجازی یا اختصاصی

12 دقیقه و 42 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.
بخش چهارم از فصل دوم ( 96 دقیقه منتشر شده )

بخش نرم افزارها " SoftWare " ( تعداد جلسات این بخش : 6 جلسه )

1 - معرفی بخش چهارم فصل دوم رایگان

03 دقیقه و 37 ثانیه

این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

2- Perl Modules و توضیحات مختصر

09 دقیقه و 27 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

3 - توضیحات در مورد بخش Distro Packages و Rebuild RPM Database3 - توضیحات در مورد بخش Distro Packages و Rebuild RPM Database

15 دقیقه و 05 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

4 - نحوه نصب مم کش و مشاهده کاربرد بخش Module Installers 4 - نحوه نصب مم کش و مشاهده کاربرد بخش Module Installers

15 دقیقه و 56 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

5 - نحوه ایمن سازی Memcached

09 دقیقه و 18 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

6 - آپدیت نرم افزاری سرور

05 دقیقه و 21 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.
بخش پنجم از فصل دوم ( 70 دقیقه منتشر شده )

نحوه ری استارت سرویس های سی پنل ( تعداد جلسات این بخش : 7 جلسه )

1- معرفی بخش پنجم فصل دوم رایگان

02 دقیقه و 58 ثانیه

این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

2- کاربرد و ری استارت clamd , cpanellogd , cpdavd , cphulkd , cpsrvd

09 دقیقه و 12 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

3- کاربرد و ری استارت crond , dnsadmin , exim , httpd , imap

18 دقیقه و 13 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

4- کاربرد و ری استارت ipaliases , lfd , lmtp , mailman , mariadb

10 دقیقه و 26 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

5- کاربرد و ری استارت nscd , p0f , pop , powerdns , pureftpd

10 دقیقه و 02 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

6- کاربرد و ری استارت queueprocd , rsyslogd , spamd , sshd

10 دقیقه و 05 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

7- نحوه ری استارت csf , imunify , litespeed , php-fpm

09 دقیقه و 29 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.
بخش ششم از فصل دوم ( 117 دقیقه منتشر شده )

بخش های مهم و باقی مانده از دوره که قطعا مهم خواهند بود. ( تعداد جلسات این بخش : 7 جلسه )

1- معرفی بخش ششم فصل دوم رایگان

2 دقیقه و 26 ثانیه

این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

2- ترجمه سی پنل به فارسی

9 دقیقه و 37 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

3- مشاهده سیستم عامل و نسخه نصب شده و اطلاعات دیگر سرور

11 دقیقه و 59 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

4- قفل کردن فایل برای عدم تغییرات خودکار

4 دقیقه و 37 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

5- تنظیمات php handler در multiphp manager

19 دقیقه و 39 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

6- تنظیمات نسخه های php برای راحتی کار در آینده

57 دقیقه و 43 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.

7- اضافه کردن swap به سرور

13 دقیقه و 36 ثانیه

خصوصی
این درس خصوصی است. برای دسترسی کامل به همه ی دروس باید آن را بخرید.
فصل های دیگر دوره

فصل سوم دوره جامع 

دوره آموزش کانفیگ Mysql و کانفیگ mariadb ، جزوی از دوره جامع کانفیگ سرور میباشد که بصورت جداگانه نیز قابل تهیه میباشد.

این دوره در 7 ساعت و 26 جلسه برای شما آماده شده است و هم اکنون قابل تهیه بصورت مجزا است.

صرفا خرید دوره mysql

فصل چهارم دوره جامع 

دوره ای بی نظیر که برای اولین بار در ایران ، به زبان فارسی برگذار خواهد شد. در این دوره کلی مباحث امنیتی بررسی شده است و شما میتوانید با مشاهده این دوره براحتی امنیت سرور های میزبانی وب خود را تامین کنید.

ضبط و انتشار این دوره در اردیبهشت ماه 1403 ادامه خواهد یافت.

تنها دوره csf را میخرم

فصل پنجم دوره جامع 

آموزش کانفیگ جت بکاپ ، برای اولین بار در کل دنیا در سابین آکادمی آنهم با زبان فارسی منتشر شده است که بصورت صفر تا صد ابزار را بررسی و نصب و کانفیگ میکنیم. این ابزار برای بکاپ گیری یک روش ایمن و عالی است.

این دوره در 7.30 ساعت و در 35 جلسه منتشر شده است.

صرفا خرید دوره Jetbackup

فصل ششم دوره جامع 

بی نظیر ترین دوره ای که به قطعیت تا سال 1405 در ایران خواهید یافت همین دوره جامع لایت اسپید خواهد بود. نه تنها در ایران بلکه در کل جهان برای اولین بار چنین دوره ای منتشر میشود. دوره ای سرشار از هیجان خالص...

ضبط این دوره در شهریور 1403 شروع خواهد شد.

خرید مستقیم دوره litespeed

فصل هفتم دوره جامع 

در سال 1402 تصمیم گرفتیم ایمونیفای را هم به دوره جامع کانفیگ سرور اضافه کنیم. این دوره نیز برای اولین بار در ایران توسط سابین آکادمی منتشر شده است و صفر تا صد این ابزار را بررسی ، نصب و کانفیگ کرده ایم.

این دوره در 19 جلسه و 6 ساعت منتشر شده است.

صرفا خرید دوره Jetbackup
پرسش ها
فرستادن سوال

25 دیدگاه برای دوره جامع کانفیگ سرور

 1. yazdandavoodifar@gmail.com

  سلام مهندس خسته نباشید واقعا آموزش هات عالی هستن فقط یه در خواست میتونی یه آموزش کامل مثل همین کافیگ سرور واسه نصب انواع مجازی ساز بر رویی سرور های اختصاصی درست کنید ؟

  و من اگه بخوام داخل سایتم این سیستم لایسنس اشتراکی رو راه بندازم باید چیکار کنم ؟

  • اسفندیار سلیمانی (مدیریت)

   سلام وقت بخیر
   نظر لطف شماست.
   فعلا برنامه ای برای ضبط دوره مجازی سازی تحت وب kvm ندارم متاسفانه و تایمش نیست. اما برای سال 1404 انشالله در برنامه هام هست.

   برای راه اندازی سیستم لایسنس اشتراکی باید نمایندگی این لایسنس را تهیه کنید.

 2. پدرام

  سلام. تلگرام میدین؟ برای کانفیگ و دوره و… سوال داشتم

  • بهنام باقری (مدیریت)

   سلام پدرام عزیز
   با ای دی @esoleimany_ir در تلگرام میتونید در تماس باشید.

 3. مهران

  برای عید تخفیف بیشتری برای دوره بذارید که تهیه کنیم.
  این تخفیف رو توی ایام و اعیاد دیگه هم من دیدم معمولا میذارید.
  عید نوروز یه چیز دیگست.

  • اسفندیار سلیمانی (مدیریت)

   درود بر شما
   تخفیف 6 میلیون تومانی تا بحال ارائه نشده بود و برای اولین بار این مقدار تخفیف بر روی دوره لحاظ شده است.
   برای خرید به @esoleimny_ir در تلگرام پیام ارسال بفرمایید.
   با احترام

   • مهران

    همین چند وقت پیش بود یادمه که همین قیمت تخفیف خورده بود فک کنم شب یلدا اینا بود.

    • اسفندیار سلیمانی (مدیریت)

     بله قیمت دوره در ان زمان اگر اشتباه نکنم 8 یا 9 میلیون تومان بود که با تخفیف 5 میلیون تومان میشد. اما بخاطر جلساتی که ضبط شده و منتشرشده قیمت دوره افزایش داشته و بعد از لایت اسپید ،حدود 6 میلیون تومان که افزایش خواهد داشت. به نحوی که صرفا و تنها افراد کمتر و خاص تری امکان خرید داشته باشند.

 4. محمد

  سلام وقتتون بخیر
  آیا این آموزش با لایسنس های اشتراکی هم میشه سرور ران کرد؟
  و همچنین همین سوال رو برای آموزش WHMCS هم دارم و این که آموزش WHMCS بروز هستش و با نسخه 8 ساخته شده؟
  ممنون

  • اسفندیار سلیمانی (مدیریت)

   سلام وقت شما هم بخیر
   بله در خود اموزش از لایسنس های اشتراکی استفاده میکنیم.
   اموزش whmcs هم بله با نسخه 8.4 اپدیت شده است.

   • دوستین

    سلام 🙂
    دوره دیگه ضبط نمیشه؟ من خیلی منتظر بودم اول تکمیل بشه

    • اسفندیار سلیمانی (مدیریت)

     سلام وقت بخیر
     ضبط و منتظر میشه . فصل اول که خیلی وقته تمام شده .
     فصل دوم هم بخش های اول و دومش تمام شده توی هفته گذشته و بخش سومش داره ضبط میشه و تا اخر این هفته قرار داده میشه داخل پنل شرکت کننده ها.

     جلوی هر بخش رو مشاهده کنید نوشته میشه در حال ضبط یا اغاز شد و وقتی تمام شد مینویسیم زمان کل بخش مثلا 200 دقیقه.

     موردی بود بفرمایید درخدمتتون هستیم.

     • دوستین

      خیلی هم عالی، ممنون که زود پاسخ دادید

     • اسفندیار سلیمانی (مدیریت)

      سلامت باشید. تا چند روز آینده تخفیفات نوروزیمون شروع خواهد شد . اونموقع میتونید با تخفیف خریداری بفرمایید. تا اونموقع هم دوره 10 – 20 جلسه جلوتر خواهد رفت.
      با احترام

     • دوستین

      تشکر، پرداخت قسطی هم امکان پذیر است؟

     • اسفندیار سلیمانی (مدیریت)

      خواهش میکنم.
      بله . لطفا با ایدی @esoleimany_ir در تلگرام در ارتباط باشید.

 5. مصطفی عظمت (خریدار محصول)

  درود بر شما مهندس سلیمانی عزیز
  خواستم یه تشکر ویژه بکنم ازت که منو تو این راه قرار دادی و امید دادی بهم.

  به چندتا از دوستام هم معرفی کردم دوره رو و میدونم که چند ماهه دیگه شرکت میکنن توی دوره.

  کامنتم برای اینه که تشکر کنم ازتون که اینقدر واضح و عالی توضیح میدی همه چیو و دریغ نمیکنی از گفتن چیزای حتی به ظاهر کوچیک.

  دمت گرم مهندس . خسته نباشی
  شدیداً منتظر فصل دوم هستم

  • اسفندیار سلیمانی (مدیریت)

   درود خدا بر شما
   خواهش میکنم. عزیز دلید شما و نظر لطفتونه .
   شرمندمون میکنید فقط با این لطفی که در حق ما میکنید.
   فصل دوم زمان بندیشو اعلام کردم و انشالله توی شبکه های اجتماعی که فعالیت میکنم هم اطلاع میدم حتما.
   مرسی که اینقدر پروپاقرص با دوره همراهی میکنید.
   دم شماهم گرم
   شاد باشین همیشه ?

 6. امتیاز 5 از 5

  رحمان کاظم زاده (خریدار محصول)

  مرسی از اطلاع رسانی جناب سلیمانی
  واقعا زحمت بزرگی برای این جامعه میکشید شما .
  من که منتظرم دوره تموم بشه و با کمک شما تو یه شرکت هاستینگ استخدام بشم و بالاخره بتونم بعد چند سال تجربه،هاستینگم رو راه بندازم و به برای شما دعا کنم.

  در پناه خدایی باشید که بهش ایمان دارید.

  • اسفندیار سلیمانی (مدیریت)

   سپاس از دلگرمی شما جناب کاظم زاده بزرگوار
   نظر لطف شماست.
   انشالله قدرتمندتر از قبل ادامه خواهیم داد.

 7. Bita s (خریدار محصول)

  خسته نباشید استاد
  من بجز 7 جلسه مابقی رو از فصل اول دورتون دیدم و تا اخرشم عالی بود از نظر بنده.
  امیدوارم فصل دوم هم به همین شکل باشه . من که لذت بردم از توضیحاتتون استاد

  • اسفندیار سلیمانی (مدیریت)

   سپاسگزارم از لطفتون
   خداروشکر که تا این لحظه براتون مفید بوده .
   انشالله فصل های بعدی قدرتمند تر از قبل درکنارتون خواهیم بود.

 8. احمدرضا

  سلام
  مهندس من بعد از نصب کلود لینوکس cagefs هم خطاهای عجیبی میده . یکی ازین خطاها 403 هستش که تا الان ندیدمش.
  توی دوره اینا چیزا هستش یا خواهد بود یا نه ؟
  مرسی از وقتی که میزارید

  • اسفندیار سلیمانی (مدیریت)

   سلام روز خوش
   بله داخل دوره هست و در یک بخشی بصورت مجزا این موارد ارائه میشند که جزو درخواست شرکت کننده ها هست.

 9. مجتبی

  سلام. هیچ حداکثر قیمتی تا اتمام دوره پیش بینی نشده است؟

  • اسفندیار سلیمانی (مدیریت)

   درود بر شما
   آخرین قیمت دوره 15 الی 18 میلیون تومان خواهد بود با توجه به فصلهایی که اضافه خواهد شد.

 10. شهاب

  سلام و درود خدمت شما :
  میخواستم بدونم چرا ظرف یک هفته مجددا هزینه دوره را افزایش دادین ؟‌ واقعا هزینه اش سنگین است من هزینه قبلی رو محیا کردم امدم تهیه کنم دیدم ۸۰۰ هزار تومان گران تر شده است و مجددا باید در حسرت خرید ماند البته با تخفیفی که برای عید گذاشتین هزینه رو در نظر گرفتم ولی این افزایش واقعا غیرقابل دسترسی میکنه دروه رو … خواهشمند است نزدیک عید شرایط ویژه را برای دوره عالیتون در نظر بگیرد که بتونم استفاده کنم

  با احترام

  • اسفندیار سلیمانی (مدیریت)

   سلام وقت بخیر
   قیمت دوره با هر خرید افزایش پیدا میکند. کد تخفیف 6 عدد بود که برای عید در نظر گرفته بودیم و تمام شدند و مجددا برای دو نفر در نظر گرفته شد.
   لطفا در تلگرام به ایدی زیر پیام دهید تا صحبت کنیم.

   @esoleimany_ir

 11. مصطفی

  در خصوص کانفیگ ها و ماژول های nginx توی دوره صحبت نشده؟

  • اسفندیار سلیمانی (مدیریت)

   دوره تکمیل نشده است و به مرور در حال تکمیل است.
   تصمیم بر این هست دایرکت ادمین – انجین ایکس و برخی موارد نیز بصورت فصل جداگانه در دوره قرار بگیرند.

 12. امیر گودرزی

  با سلام و احترام
  قسمت های رایگان چرا قابل دانلود نیستن؟؟

  • اسفندیار سلیمانی (مدیریت)

   سلام و درود خدمت شما
   توی این دوره هیچ قسمتی بصورت رایگان پخش نشده .
   اگر نحوه تدریس و … رو میخواهید بررسی کنید از ویدئوهای تکی استفاده بفرمایید که مکمل این دوره هستند که در اینستاگرام و همچنین در همین آکادمی منتشر میشوند.
   @esoleimany_ir

 13. امتیاز 5 از 5

  holo121 (خریدار محصول)

  با سلام و احترام.

  بنده قصد مشاهده دوره در ۲ دستگاه متفاوت را دارم.
  خانه/محل کار.

  برای فعال نمودن دستگاه دوم با خطای زیر مواجه می شوم.

  دفعات مجاز استفاده از این لایسنس تمام شده است.

  ممنون میشم راهنمایی بفرمايید.

  با تشکر.

  • اسفندیار سلیمانی (مدیریت)

   درود بر شما
   صرفا روی یک دستگاه قابل اجراست که از کپی برداری و پخش و … دوره جلوگیری شود. در توضیحات نیز آمده است و امکان فعالسازی برای دو دستگاه به اسم یک نفر میسر نیست. در اینصورت اگر دوره پخش شود حق شما و دیگر خریداران ضایع میشود.

   • روحانی (خریدار محصول)

    ممنون میشم نظر بنده از لیست کامل حذف شود.

    • اسفندیار سلیمانی (مدیریت)

     متاسفانه امکان حذف کامنت ها نیست، مگر اینکه خلاف شرع ، عرف و قانون در کامنتها مطرح گردد.

 14. مسعود

  سلام
  من میخوام بخرم
  اما دوتا مورد رو خواستم بپرسم

  اول اینکه آیا جلسات رایگانی نیست که مشاهده کنیم؟ از نحوه کیفیت و … مطمئن بشیم؟

  و دومم اینکه فروش اقساطی دارید؟
  مثلا 3 تومن رو توی پنج شش قسط پرداخت کنم.

  • اسفندیار سلیمانی (مدیریت)

   سلام مسعود جان
   روز شنبه ساعت 12 ظهر بخش های رایگان منتشر میشند با لیبل رایگان. که کسانی که قصد دارند کیفیت صدا و تصویر و … رو چک کنند ، بررسی کنند و بعد خرید انجام بدند و همچنین از نحوه تدریس مطمئن بشند.

 15. علیرضا

  من میخواستم دوره بگیریم حداقل 2قسمت را رایگان بزارید ببین کیفیت دور چطوری

  • اسفندیار سلیمانی (مدیریت)

   درود بر شما
   انشالله طی این هفته جدید جلساتی بصورت رایگان با لیبل رایگان در هر کدوم از بخش ها قرار میگیره انشالله تا مشاهده بفرمایید.

 16. امتیاز 5 از 5

  رسول شاکری (خریدار محصول)

  درود بر شما استاد سلیمانی عزیز. در جلسه ۱۲ از بخش دو درباره LVM صحبت کردین که مربوط به پارتیشن بندی سرور اختصاصی هستش.
  بنده تصمیم دارم برای استفاده شخصی، یک سرور اختصاصی تهیه کنم
  و کانفیگش رو خودم انجام بدم.
  و هدفم از شرکت در این دوره همین بوده که بتونم یک سرور اختصاصی رو کانفیگ کنم.
  آیا در جلسات آتی در مورد LVM هم توصیح داده میشه؟ با سپاس

  • اسفندیار سلیمانی (مدیریت)

   درود بر شما
   Lvm پارتیشن بندی هست. مربوط به کانفیگ خود سرور و نرم افزارها نیست .

   پارتیشن بندی lvm مباحثش خیلی پیچیده هست که کمتر سایتی آموزش دقیق و دوره آموزشی داره . اما توی این دوره خیر متاسفانه .

   پارتیشن بندی رو توی خود دیتاسنترها انجام میدند براتون. نگران نباشید برای این موضوع

 17. امتیاز 5 از 5

  رسول شاکری (خریدار محصول)

  درود بر شما استاد سلیمانی عزیز و سپاس از برگزاری دوره کانفیگ سرور سی پنل.
  کدهای مورد نیاز برای کانفیگ سرور رو که برامون گذاشتین کپی کردم. خیلی ممنون از شما.
  آیا چک لیست کانفیگ سرور سی‌پنل هم در اختیارمون میذارین؟
  با سپاس

  • اسفندیار سلیمانی (مدیریت)

   سلام
   ارادت جناب شاکری عزیز
   چک لیست بله بعد ازینکه بخش چهارم تموم شد قرار میدم انشالله. چون هنوز دوره تکمیل نیست نمیشه چک لیست دقیقی ارائه کرد و اصولی این هست که آخر دوره تقدیم بشه که اونم میشه قطعا.

 18. امتیاز 5 از 5

  علیرضا سلمانی (خریدار محصول)

  سلام
  تا الان که 38 جلسه رو کامل دیدم و لذت بردم و مباحث خیلی خوبی رو هم یاد گرفتم تبریک میگم به همه دوستانی که مثل من توی این دوره شرکت کردن و دارن مثل من مباحث نابی رو یاد میگیرن.
  خداقوت و خسته نباشید هم عرض میکنم خدمت استاد عزیز
  عالی هستید

  • اسفندیار سلیمانی (مدیریت)

   عرض ادب خدمت شما
   خداروشکر که لذت میبرید و تمام سعیم این هست که با حوصله و دقت تمام ، همه مطالب روخدمتتون اموزش بدم و مطلبی رد نشه.
   هرموقع حس کردید مطلبی رو من رد کردم حتما به بنده اطلاع بدید تا یک جلسه مخصوص به خودش رو ارائه کنم.
   قصد ما اینجا و توی این دوره آموزش کانفیگ سرور کمک به همه عزیزان هست .
   به امید موقفیت روز افزون شما

 19. امتیاز 4 از 5

  سوگل ایمانی (خریدار محصول)

  سلام وقتتون بخیر
  من توی یکی از جلسات به مشکل برخوردم چطوری میتونم مشکل و خطا رو براتون ارسال کنم تا راهنمایی کنید ؟

  • اسفندیار سلیمانی (مدیریت)

   سلام
   توی همین جا ارسال کنید اگر بپاسخ میدم خدمتتون .

 20. امتیاز 5 از 5

  رسول شاکری (خریدار محصول)

  درود بر شما جناب سلیمانی.
  این دوره برای کانفیگ سرور اختصاصی هم هست یا فقط سرور مجازی؟
  با سپاس

  • اسفندیار سلیمانی (مدیریت)

   درود خدا بر شما باد
   تفاوتی نداره اصلا. سرور مجازی یا سرور اختصاصی توی منابعشون فرق داره و شما میتونید روی هر دو انجام بدید.
   صرفا قصد ما کانفیگ سی پنل روی سروری است که در دست داریم ( مجازی یا اختصاصی )

 21. Mirza

  سلام سرفصل های بعدی کی منتشر میشند ؟

  • اسفندیار سلیمانی (مدیریت)

   درود بر شما
   انشالله فصل اول در دسترس همه عزیزان قرار بگیره سرفصلای بعدی رو هم مینویسم. درحال حاضر درگیر ضبط و تدوین واپلود قسمت ها هستم که به دست عزیزان برسه.

 22. امتیاز 5 از 5

  رحمان کاظم زاده (خریدار محصول)

  آقا مشتاقانه منتظر شروع آموزش کانفیگ سرور هستم. زودتر استارت دوره رو بزنید?

  • اسفندیار سلیمانی (مدیریت)

   درود بر شما

   انشالله فردا اولین جلسه رو دانلود میکنید.
   کمکم گرم میشیم برای جلسات بیشتر و بیشتر ?

 23. امتیاز 5 از 5

  shakeri (خریدار محصول)

  درود بر تیم قدرتمند و کاربلد سابین سرور.
  سپاس از شرکت سابین سرور و جناب مهندس سلیمانی، جهت طراحی این دوره آموزشی.
  کانفیگ سرور حرفه‌ای، مورد نیاز صاحبان وب‌سایت‌ها بود، هست و خواهد بود.
  شما با آموزش این تخصص، آن‌را از شکل انحصاری، خارج نمودید و اکنون، افرادی‌که استعداد و علاقه دارند، می‌توانند یک متخصص حرفه‌ای کانفیگ سرور شده و وارد بازار کار گسترده این حوزه شوند.
  فرصتی دست داد تا بنده بتونم یک‌بار برای همیشه، این تخصص بین‌المللی را بطور کامل و حرفه‌ای، آموزش ببینم و برای دورکاری در داخل و یا خارج از کشور، از آن استفاده نمایم.
  آرزوی موفقیت روز افزون برای تمامی پرسنل سابین سرور دارم
  تشکر ویژه از جناب مهندس سلیمانی دارم که از دل و جان و بی‌دریغ، دانش و تجربه خود را نشر داده‌اند.

  • اسفندیار سلیمانی (مدیریت)

   سلام وقت بخیر خدمت شما
   زنده باشید جناب شاکری عزیز
   باعث افتخاره که تونستیم درخدمتتون هستیم و خواهیم بود.
   امیدوارم دوره مفیدی براتون باشه.
   سعی میکنم به اصطلاح از جان و دل مایه بزارم.
   سپاس از نظر با انرژیتون
   با احترام

 24. حسین زورمند

  سلام و عرض ادب
  ممنون از جناب سلیمانی جهت برگزاری این دوره جامع کانفیگ
  ما بشدت باتوجه به شرکت در دوره قبلی کانفیگ ، این دوره را به عزیزان توصیه میکنم
  باتشکر از تیم قدرتمند سابین سرور

  • اسفندیار سلیمانی (مدیریت)

   درود بر شما جناب زورمند عزیز و بزرگوار
   نظر لطف شماست به سابین سرور که اظهار نمودید.

   از اینکه نظر ویژتونو ثبت کردید متشکرم

 25. امتیاز 5 از 5

  علیرضا سلمانی (خریدار محصول)

  سلام
  قراره دوره کانفیگ سرور نهایت چند جلسه باشه مهندس سلیمانی ؟
  و اینکه اگر حین برگزاری دوره یا پایان دوره پروژه کانفیگ سرور بگیریم و یهو به مشکل بخوریم میتونیم ازشما کمک بگیریم ؟

  • اسفندیار سلیمانی (مدیریت)

   درود بر شما
   جلسات درحال حاضر بیش از ۵۰۰ جلسه قطعا خواهند بود . با این حال در توضیحات +۶۰۰ درج شده که بر این اساس برنامه ریزی کنید.
   میتونید بله کمک بگیرید و هیچ مشکلی نیست.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *