هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

معرفی برنامه رمزگشا

رمز گشا اولین برنامه تلوزیونی مانند سابین آکادمی هست که قراره در این برنامه از تکنولوژی و آیتی و کامپیوتر و سرور و … صحبت کنیم. ( البته صحبت معمولی نخواهد بود )

قراره از مسیرهای رفته و نرفته ، به سرانجام رسیدن یا نرسیدن ها در کسب وکارهای مختلف ، تجربه های موفقیت و شکست و علی الخصوص مسیر راه های اصولی و دقیق در این برنامه صحبت بشه.

اگر میخواهید بدونید که در خصوص چه حوزه هایی صحبت خواهد شد ، باید بگم که قراره در زمینه لینوکس ، ویندوز ، سیسکو ، میکروتیک ، وویپ ، برنامه نویسی ، هاستینگ ، سخت افزار ، وردپرس ، گرافیک و خیلی موارد دیگه در این برنامه مورد بحث و بررسی قرار بگیره. البته قراره در این برنامه از افرادی دعوت کنیم که میدونیم چه قدر حرفه ای هستند.

پخش برنامه رمزگشا

طبق برنامه زمان بندی شده ، پخش این هر قسمت از برنامه رمزگشا ، بصورت هفتگی ( هر هفته یک قسمت ) به دو طریق زیر انجام خواهد شد.

1- از طریق یوتوب سابین آکادمی و الپیک فارسی این برنامه در اختیار شما قرار خواهد گرفت که میتونید بصورت رایگان مشاهده کنید.

2- از طریق وبسایت سابین آکادمی در صفحات مخصوص به خود که بصورت event در سایت و منوی وبینار ها و پایین این صفحه قرار داده خواهد شد. 

بنابر این شما هر هفته دوشنبه ها ، ساعت 19 میتوانید نسبت به تماشای این برنامه از دو روش گفته شده اقدام کنید.

زمان هر قسمت از رمز گشا

هر قسمت از برنامه رمز گشا در قالب ویدئوهای یک الی یک و نیم ساعتی در یوتوب قرار داده خواهد شد. البته قبل از انتشار در یوتوب ، در پیج سابین آکادمی ، قراره ویدئوهای کوتاه با عناوین بولد شده رو قرار بدیم تا بتونید ابتدا از کیفیت ویدئو ها مطلع بشید و سپس ویدئوی اصلی رو در روزهای بعدش مشاهده کنید.

طبیعتا این برنامه تفاوت زیادی با هر برنامه تلویزیونی و برنامه های منتشر شده در گذشته توسط افراد دیگری داره. یکی از تفاوت هاش این هست که چند روز قبل از برگزاری این نشست با اساتید ، در خصوص همان جلسه پستی در اینستاگرام منتشر خواهد شد که شما میتوانید هر سوالی داشتید قبل از برگزاری جلسه از مهمان برنامه بپرسید تا پاسخ دقیق بگیرید

هدف از برنامه رمز گشا

هدف سابین آکادمی از برنامه رمز گشا این است که بتوانیم ترس برخی افراد که با ایتی آشنا شده اند را دور بریزیم. امید زندگی و کار بدیم و ترس کار در بازار ایران را از ذهن ها دور بسازیم. قرار بر این داریم که در برنامه رمزگشا ،از تجربیات افرادی استفاده کنیم سالیان سال هست در اون حوزه تجربه کسب کردند. زمین خوردند ، ضرر مالی رو تجربه کنند و یا زندگیشونو پای اون کار گذاشتن و شکست خوردند. این برنامه به جرئت سعی خواهیم کرد بهترین برنامه ای باشه که در طی سالیان اخیر در هر جایی پخش شده است . حرف دل رو خواهند زد. با کسی مصاحبه نخواهیم کرد ، باهاشون بصورت خودمونی گفتگو خواهیم کرد. ممکنه درد و دل کنیم از وضعیت موجود و مشکلاتی که در گذشته بوده و خیلی موارد دیگه.این برنامه خواهد تونست به معنای واقعی ترس شمارو از خیلی چیزها بریزه. کلاس مدیتیشن و کوچینگ نداریم. اما امید و حقیقت یه چیز دیگست که این روزها جای خالیش خیلی حس میشه. امیدوارم برنامه رمز گشا بتونه رمز مشکلاتتونو باز کنه و به دلتون صفا بده.

جلسات پیش روی رمزگشا
نقشه راه لینوکس برای تازه کاران
نقشه راه هاستینگ برای مبتدیان
نقشه راه سیسکو برای مبتدیان