نقشه راه هاستینگ برای تازه کاران

 

خوش آمدید به سومین قسمت از برنامه رمزگشا ( فناوری بدون مرز ) از سابین آکادمی با نام نقشه راه هاستینگ

در این بخش از رویدادهای سابین آکادمی با یکی از افراد حرفه ای وب هاستینگ ایرانی که سابقه +10 سال در این زمینه دارند قرار است آشنا شده و در رابطه با وبهاستینگ و … سوالاتی را مطرح کرده و پاسخ آن را از دیدگاه مثبت و منفی بشنویم.

شما بعنوان بیننده این قسمت از برنامه که طبیعتا دوست دارید به عنوان یک پشتیبان و مدیر سرور کار کنید و تجربه کسب کنید ، با رمز و راز های وبهاستینگ آشنا خواهید شد.

در این قسمت از رمزگشا برای شما عزیزان نقشه راهی را تدارک دیده ایم که از نظر حرفه ای میتواند شما را در اسکیل های بزرگی موفق کرده و به کارتان رونق بخشد.

تفاوتی ندارد که شخص مبتدی هستید و میخواهید تازه شروع به کار کنید یا یک شخص حرفه ای که چندین سال است در این حوزه فعالیت دارید و صاحب تجربه هستید . این قسمت میتواند برای شما یک نقشه راه جذاب باشد.

سعی ما بر این است تا فناوری اطلاعات ، دانش لینوکس و ویندوز ، وبهاستینگ ( میزبانی وب ) را برای شما رمزگشایی کنیم. رمز گشایی این نیست که ما بخواهیم برای شما رازهای سری وبهاستینگ را فاش کنیم. قرار است شما با زیر و بم هاستینگ در ایران آشنا شوید.

در مصاحبه استخدام پشتیبان فنی هاستینگ چه سوالاتی پرسیده میشود؟

ابتدا از سوالات مبتدی شروع میکنیم و سپس به سوال های سخت میرسیم. میخواهیم ببینیم در چه اسکیلی باید کار کنیم تا حقوق بهتری را دریافت کنیم. اگر حقوق بالا میخواهیم و انتظار +20 میلیون داریم ، چه چیزهایی باید بلد باشیم ؟

میخواهیم بدانیم در مصاحبه های کاری از شخصی که میخواهد در حوزه پشتیبانی فنی هاستینگ و یا مدیر سرور در سطح های مختلف استخدام شود ، چه سوالاتی پرسیده میشود و بیشتر چه پاسخ هایی داده میشود؟

همچنین قصد داریم بر اساس واقعیت بررسی کنیم که آیا سواد دانشگاهی در خصوص یادگیری به ما کمک خاصی خواهد کرد یا خیر؟ در بحث حقوق که همیشه همین موضوع مطرح است آیا به کمک ما می آید یا دیگر از کار افتاده و همه شرکت ها بدنبال جذب نیروی متخصص با کارایی بالا هستند؟

شاید متن را که مطالعه کنید گیج کننده بنظر برسد و پاسخ سوالات بنظرتان خیلی ساده باشد. اما وقتی پای تجربه به میان بیاید طبیعتا افراد مبتدی کاملا سردرگم خواهند شد ودر مباحث استخدامی دچار شک و تردید خواهند شد.

با چه شخصی در این قسمت صحبت خواهیم کرد ؟

در سومین قسمت از برنامه رمز گشا قرار است با مهندس …….. ، که مدیر سرور شرکت های مختلف بوده اند و همچنین کسب و کار شخصی نیز داشته اند صحبت کنیم و نظرات ایشان را در خصوص خیلی از مباحث بدانیم.

قرار است از نظر فنی و علمی و منطق بحث کنیم نه از روی احساسات. بنابر این شما با دیدن این برنامه به احتمال 90 درصد شک و تردیدتان از بین خواهد رفت و خواهید توانست به راحتی خود را با موضوعات وفق دهید.

همچنین خاطره های جذابی نیز از هاستینگ و بحث سروری داریم که شاید هم خنده دار باشند و هم ناراحت کننده و هم یک پنل انتقال تجربه رایگان که ممکن است یک راز میلیونی را برای شما فاش کند.

پس از اینکه ویدئوی رویداد در سایت گذاشته شد ، این مقاله ویرایش خواهد شد و موضوعات به صورت متنی نیز در سایت منتشر خواهد شد تا برای عزیزانی که دوست دارند بصورت متنی مطالعه کنند نیز ، مسیر را بصورت کامل معرفی و توضیحات لازم را ارائه کنیم.