هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

راهنمای استفاده از دوره ها

روش استفاده از اسپات پلیر

احتراما همانطور که در جریان هستید ، تمام دوره های موجود در سابین آکادمی از طریق نرم افزاری با نام اسپات پلیر منتشر میشوند.

این نرم افزار به این دلیل ایجاد شده است تا با قرار دادن کپی رایت های صوتی و تصویری پیدا و پنهان در هر جلسه امکان ردیابی شخص سواستفاده کننده را میسر کرده و به مدرس دوره ها و صاحبان کسب و کار اجازه پیگیری قانونی را بدهد.

در سابین آکادمی نیز بدلیل اینکه دوره ها برای اولین بار در ایران منتشر میشوند و کاملا انحصاری و اختصاصی خود شرکت طراحان عصر تجارت ایرانیان ( سابین آکادمی ) منتشر میشوند ، ازین نرم افزار استفاده می شود تا افراد سودجو نتوانند دوره را کپی و به نام خود منتشر و به فروش برسانند. 

نکته قابل توجه : علاوه بر کپی رایت پیدا و پنهان اسپات پلیر ما از یک روش اختصاصی دیگری نیز استفاده میکنیم تا جلوی افراد سود جو گرفته شود.

دانلود نرم افزار اسپات پلیر

نرم افزار اسپات پلیر برای سیستم عامل مک ، ویندوز و اندروید نسخه اختصاصی دارد و شما میتوانید در این سه سیستم عامل جلسات خود را مشاهده فرمایید.

شایان ذکر هست که اسپات پلیر نسخه تحت وب نیز دارد که میتوانید از آن نیز استفاده کنید.

جهت دانلود مستقیم اسپات پلیر میتوانید بر روی این لینک کلیک کنید و یا وارد پنل کاربری خود در سابین آکادمی شده و در بخش محصولات من آن را دانلود و استفاده نمایید.

نحوه مشاهده کلید لایسنس

پس از خرید هر کدام از دوره هایی که در سابین آکادمی بر بستر اسپات پلیر برگذار میشود ، سفارش شما به در حالت انجام تغییر خواهد یافت و پس از تایید نهایی توسط بخش پشتیبانی ، کلید لایسنس برای شما تولید خواهد شد که میتوانید به پنل کاربری خود مراجعه و طبق تصویر زیر بر روی محصولات من کلیک نمایید.

سپس مطابق تصویر زیر ، دوره خریداری شده را مشاهده دوره خواهید کرد که کافیست بر روی دکمه مشاهده کلیک نمایید.

کپی کلید لایسنس اسپات پلیر

پس از کلیک بر روی دکمه مشاهده مانند تصویر فوق ، صفحه ای به مانند تصویر زیر برای شما نمایش داده خواهد شد  که کافیست کدی که در باکسی که دور آن را با رنگ قرمز خط کشیده ایم ، قرار دارد را کپی و سپس مطابق ادامه آموزش در این صفحه ، وارد نرم افزار نمایید.

کپی کلید لایسنس اسپات پلیر

پس از کلیک بر روی دکمه مشاهده مانند تصویر فوق ، صفحه ای به مانند تصویر زیر برای شما نمایش داده خواهد شد  که کافیست کدی که در باکسی که دور آن را با رنگ قرمز خط کشیده ایم ، قرار دارد را کپی و سپس مطابق ادامه آموزش در این صفحه ، وارد نرم افزار نمایید.

نصب نرم افزار اسپات پلیر

پس ازینکه نسخه مورد نیاز خود را دانلود کردید ( ما از ویندوز استفاده میکنیم – مراحل در باقی موارد نیز یکی هستند و تفاوتی ندارند ) کافیست فایل را اجرا و نصب نمایید که کافیست شما فقط next بزنید تا نصب به اتمام برسد.

اجرای نرم افزار اسپات پلیر

پس از نصب شدن کامل نرم افزار در ویندوز یا مک یا اندروید شما ، تصویر نرم افزار به شل زیر خواهد بود که باید کد لایسنسی که کپی کرده بودید را به شکل زیر در آن وارد نمایید.

مشاهده آفلاین در اسپات پلیر

برای اینکه شما شرکت کننده گرامی دوره بتوانید در آینده و بدون نیاز به اینترنت نیز ، دوره های خریداری شده را مشاهده کنید ، نیاز است یکبار انها را در سیستم خود توسط خود نرم افزار دانلود و سپس بصورت افلاین جلسات را هر زمان که دلتان خواست مشاهده نمایید. محدودیت زمانی در این خصوص وجود ندارد. آموزش دقیق این مورد در سایت رسم اسپات پلیر موجود است که از این لینک میتوانید مشاهده نمایید.

خطا حین باز کردن جلسات

چنانچه نرم افزار هایی مانند anydesk , ocam , cantasia و هرگونه نرم افزار اسکرین رکورد یا اسکرین شاتی در سیستم خود داشته باشید امکان اجرا برای شما فراهم نخواهد بود و شما میبایست ان نرم افزارها را از طریق task manager سیستم عامل مورد استفاده خود بسته و سپس نرم افزار را مجددا ریلود نمایید تا مشکل برطرف شود. در این خصوص طفا تیکتی ارسال نفرمایید . زیرا با احترام پاسخگویی بابت این مورد انجام نخواهد شد. از اسپات پلیر بخاطر همین موارد است که استفاده میشود. پس نیاز به سوال و بحث و پرسش و پاسخ در این خصوص با بخش پشتیبانی سابین آکادمی نمیباشد.

خطا در تعداد دفعات استفاده از لایسنس

چنانچه از دوره های سابین اکادمی استفاده میکنید و یکبار لایسنس خود را در یک دستگاه وارد کرده اید و سپس به هر دلیلی نرم افزار پاک شده یا ویندوز عوض کردید یا هر مورد دیگری پیش آمده است ، کافیست از بخش ارسال تیکت در پنل کاربری خود ، اقدام به درخواست لغو کلید فعلی و ایجاد یک دستگاه و کلید دیگر نمایید.

دقت داشته باشید تنها یکبار این مورد برای هر خریدار به رایگان انجام میشود و این مورد جزو قوانین ماست و شما با خرید هرکدام از دوره های سابین آکادمی این قوانین را میپذیرید. در صورت تکرار این مشکل برای هر لایسنس ، مطابق تعرفه ذکر شده در صفحه همان دوره هزینه دریافت خواهد شد.